Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Operátor linky - obsluha strojů na zpracování polystyrénu

náplň práce:
o obsluha počítačem řízených automatických výrobních linek na řezání polystyrénu
o programování autonomních VZV pro navážení vstupního materiálu na linku
o vyplňování podkladů z výroby

nabízíme:
o práci na moderních výrobních linkách
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozu
o plat od 150 Kč/hod, + po zapracování další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
o místo vhodné i pro absolventy
o další benefity - stravenkový paušál 99,-Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
- 25 dní dovolené
- roční odměny

požadujeme:
o schopnost vedení pracovního kolektivu
o samostatnost a odpovědný přístup
o zodpovědnost a pečlivost při dodržování výrobních postupů
o po zaškolení obsluha VZV

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel:. Životopis posílejte na e-mail: vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Pracoviště: Rýmařov, Rýmařov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 150 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓