„Ideální práce ve Vašem městě“

Svářeč 135 - Krnov

firma: Weldhunters s.r.o.>>

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené svářeče s certifikátem pro svařování pomocí CO2 (EN 287-1 135).
Pracovní náplň: Svou prací se budete podílet na opravách a rekonstrukci kolejových vozidel pro nákladní i osobní dopravu. Jedná se o skládání jednotlivých komponentů podle výkresové dokumentace a následné svařování.

V případě zájmu o bližší informace neváhejte zavolat: kontaktovat telefonicky >>

Požadujeme

- pracovní zkušenosti se svařováním metodou 135
- samostatná orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat

Nabízíme

- práci v prosperující společnosti a zajímavé platové ohodnocení
- práce dlouhodobého charakteru
- možnost ubytování a stravování v kantýně podniku
- možnost obnovení propadlých svářečských certifikátů
- vybavíme Vás ochrannými pracovními prostředky

DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 23 000-30 000 Kč/...
POČET MÍST: 10
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Základní
FIRMA: Weldhunters s.r.o.
LOKALITA: Krnov
  • ID INZERATU: 2117377
  • VLOŽENO: 11.01.2017
  • ZOBRAZENO: 59

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.