Společnost AVELI ECO s.r.o. se zaměřením na nakládání s odpady, hledá vhodného uchazeče na pozici Administrativní pracovník příjmu odpadů. Přidejte se do úspěšného týmu, kde budete mít kolegy, skvělé vedení a zázemí. Vhodné i pro uchazeče s kratší pracovní praxí - kompletně zaškolíme.

Náplň práce:
" Administrativa a úkony spojené s příjmem odpadů
" Administrativa poptávek, fakturace
" Příprava a kontrola dokumentů spojených s provozovnou
" Evidence smluv, administrativa pohledávek
" Komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:
" SŠ vzdělání
" Velmi dobrá znalost práce s PC a MS Office
" Řidičský průkaz skupiny B
" Komunikativní dovednosti
" Vysoké pracovní nasazení
" Zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
" Spolehlivost a orientaci na výsledek
" Aktivní přístup k práci
" Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
" Motivující finanční ohodnocení
" Telefon i pro soukromé využití
" Zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
" Možnost osobního a profesního růstu
" Místo výkonu práce Rejchartice - Dvorce

kontaktovat e-mailem

Pracoviště: Dvorce, Dvorce
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.