Informace o pracovním místě

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru
znalost podvojného účetnictví
uživatelská znalost práce s PC
minimální praxe 2 roky
komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
flexibilita, empatie, odolnost proti stresu
trestní bezúhonnost

Náplň práce:
kontrola správnosti účetních dokladů
zpracování, účtování faktur
tvorba a zpracování zápočtů, opravných daňových dokladů
zpracování a účtování bankovních výpisů
zpracování kontrolního hlášení k DPH
inventarizace majetku, pohledávek a závazků

Nabízíme:
široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail

Pracoviště: Karlova Studánka, Karlova Studánka
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓