Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou.

Náplň práce:

-Kompletace a kontrola vyrobených dílů

-Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:

-Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.

-Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity - čtvrtletní bonus, 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod,Lomnice nad P.)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod., e-mailem

osobně: vyplnit osobní dotazník na vrátnici

závodu (Průmyslová 3000, Turnov)

Pracoviště: Turnov, Turnov
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 20 160 - 25 430 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.