Informace o pracovním místě

POPIS POZICE:

Seřizování vícero druhů bodovacích zařízení, svářecích automatů a poloautomatů (KUKA, ABB, FANUC)

Řízení práce operátorů ve spolupráci se směnovým mistrem

Testování nových pracovišť, přípravků

3 směnný provoz / nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Osvědčení na VZV, EN 14 732_21, EN 14 732_135 výhodou

Znalost TPM, 5 S, Kaizen výhodou

Praxe v automotive výhodou

Nástup do kmene

Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení smlouvy.

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

Praxe na obdobné pozici podmínkou

Zaměstnanecké výhody:

Náborový příspěvek 15.000, -Kč

Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem

Příplatek za nepřetržitý provoz, noční a víkendové směny.

25 dní dovolené za kalendářní rok

Školení zdarma

Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty

Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve

Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream

Příspěvek na Multisport kartu

Hlásit se emailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 34 500 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓