Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Lokalita: Liberec

Mzda: od 35 000 Kč/měs. dle pracovních zkušeností (Junior/Senior)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na finanční oddělení.

Náplň práce:

• vedení příslušných evidencí a záznamů v souladu se zákonnými požadavky a interními směrnicemi společnosti, zejména z oblasti zpracování bankovních a hotovostních operací, faktur přijatých a vydaných, majetkové evidence, DPH atd.

• zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek

• spolupráce při inventarizaci majetku a závazků

• zpracování přehledů a reportů pro management společnosti

• plní ad hoc úkoly dle zadání managementu společnosti

Požadujeme

• Min. SŠ vzdělání s maturitou

• Odborná praxe a znalosti v oblasti finančního účetnictví výhodou

• Uživatelská znalost práce na PC

• Samostatnost, aktivní a profesionální přístup

• Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost

• Morální a občanská bezúhonnost

• Znalost systému Karát výhodou

Nabízíme

• Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

• Pravidelně vyplácená měsíční mzda

• Notebook, služební telefon

• Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office

• Firemní akce, posezení s kolegy

• Práci na HPP, vhodné i pro OZP

• Pracoviště: Čechova 7, Liberec

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Pracoviště: Čechova, Liberec
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Zadavatel: PROTECTON HOLDING, a.s.
Zavolat: Zobrazit kontakt 773766674
PROTECTON HOLDING, a.s.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.