Informace o pracovním místě

Náplň práce:

- Pomoc s naceňováním externích výrobních poptávek

- Vedení poptávkového řízení při zadávání výroby do kooperací - podle směrnice DKL

- Evidence objednávek kooperací v informačním systému Helios a kontrola dodržení jejich termínů - udržování aktuálního termínu dodání v Heliosu

- Zadávání požadavků na objednání materiálu

- Aktivní přístup při hledání nových dodavatelů, udržování dobrých vztahů se současnými dodavateli.

- Dohaduje výhodné platební podmínky pro DKL (splatnost min. 30 dní atd.)

- Vytvoření plánu cest pro řidiče 1-2 týdny dopředu

- Příprava materiálu podle plánu svařovny

- Spolupráce s technology a mistrem ve směru dodržení termínu dokončení zakázky.

Požadované odborné znalosti:

SŠ - obor strojírenství

Zkušenosti se strojírenskou výrobou

Organizační schopnosti

Znalost výrobních procesů

Orientace v informačním systému Helios

Řidičský průkaz skupiny B

Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, preciznost, organizace procesů, schopnost jednat s lidmi

Zaměstnanecké výhody:

- Pružná pracovní doba

- Stravenkový paušál

- Multisport karta

Pracovní poměr na dobu určitou na rok.

Hlásit se e-mailem.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓