Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:

- Koordinace externích poskytovatel. služeb ve spolupráci s manažerem a projektovým managementem

- Koordinace a moderováni workshop. o návrhu řešeni, zaznamenávaní požadavky. a příprava rozhodovacích dokument.

- Podpora managementu s koncepty návrhu řešeni a odhady naklad. a úsilí ve fázi přípravy projekt. v přidělené funk.ni oblasti

- Komunikace a vym.na informaci se zástupci managementu, vlastníky obchodních proces. a klíčovými uživateli v přidělené funkční oblasti

- Podpora analýzy a hodnoceni softwarových trend. a vývoje trhu ve svěřené funkční oblasti

- Podpora strategických rozhodnuti o softwarových roadmapách ve spolupráci s výkonným manažerem

- Evidence, vyhodnocovaní a implementace pracovních balíčků v oblasti řízení poptávky

řízeni dílčích projekt. u velkých projekt., projektové řízeni a odpovědnost za návrh řešení u středních a malých projekt.

- Identifikace a hodnoceni rizik v projektech na podporu projektového řízeni

- Iniciace, koordinace a podpora výrobce softwaru při řešeni problémů.

- Provádění řízeni incident. 3. úrovni. v přidělené funkční oblasti v souladu s definovanými SLA v provozu slu.by

- Analýza chyb, vývoj přístupu k řešeni a implementace oprav chyb s dokumentaci

- Funk.ni specifikace a implementace komplexních změnových požadavků. a upgrad. verzi softwaru, jako. i příprava technické dokumentace systému

- Návrh a realizace funkčních test., integračních test. a migraci dat

- Poradenství manažerem podnikových proces. při dal.im rozvoji, harmonizaci a využívaní IT řešeni a dat ve svěřené funk.ni oblasti

Poradujeme:

- Minimální. 2-3 roky zkušenosti se SAP QM, včetně. zkušenosti s konfiguraci SAP QM nebo zkušeností s jiným souvisejícím logistickým modulem SAP nebo procesním tokem

- Zkušenosti s implementaci SAP v celém cyklu

- Základní multifunk.ni znalost SAP v logistickém modulu

- Zkušenosti v S/4 Hana a plus

- Zkušenosti s IT Ticket systémem "ServiceNow"

- Extrémní orientace na zákazníka se silným smyslem určeni priorit

- Dobré interpersonální dovednosti pro úspěšnou spolupráci s dodavateli softwaru, outsourcingovými partnery a regionálními a globálními obchodními a IT partnery KB

- Výborné komunikační dovednosti: prezentace, písemná forma, ústní.

- Samostatnost při překonáni překážek k dosažení cil. projektu, vytrvalost, kreativita

- Schopnost vystupovat jako efektivní člen v globálním, týmově orientovaném prostředí, udržovat si pozitivní přistup a dosahovat požadovaných výsledků při práci s minimálním dohledem

- Bakalářský titul v oboru informatiky nebo jinem příbuzném oboru

- Angličtina pro každodenní použiti na úrovni min. B2 (ideálně. C1)

Co od nás můžete osekávat:

- Prace na plny úvazek, smlouva na dobu neurčitou

- Stabilní zázemí velké mezinárodni společnosti

- Využiti jazykových dovednosti v praxi

- Přátelsky a profesionální kolektiv, práce v novem a moderním prostředí v centru Liberce

- Pestrý baliček benefitů - týden dovolené navíc, kafeterie, home-office (a. 60 %), jazykové vzdělávaní, aj.

- Podpora relokace v případě potřeby (možnost využit firemní byt)

- Stravenky, Cafeteria benefit systém, příspěvek na penzijní připojištění apod.

Vaše žádosti zasílejte s životopisem anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslaní motivačního dopisu.

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Hlásit se emailem.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓