Informace o pracovním místě

POPIS POZICE:

Obsluha robotických pracovišť,

Ruční manipulace s materiálem

Měření pomocí kontrolních přípravků a kalibru

Vedení registračních karet

Ve spolupráci s vedoucím a kvalitou řeší neshodné výrobky

Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden) může být změněn na 3 směnný provoz

POŽADAVKY:

Praxe v automotive výhodou

Časová flexibilita podmínkou

Ochota práce na směny

Fyzická zdatnost

Nástup ihned do kmene

Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení smlouvy.

Zaměstnanecké benefity:

Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem

K hrubé mzdě poskytujeme příplatky za nepřetržitý provoz, noční, víkendové směny a příspěvek na stravu.

25 dní dovolené za kalendářní rok

Školení zdarma

Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty

Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve

Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream

Příspěvek na Multisport kartu

Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 15.03.2024
Mzda: 24 500 - 29 900 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓