Informace o pracovním místě

POPIS POZICE:
preventivní a periodická oprava strojů a zařízení
práce na robotizovaných pracovištích
pomocné práce na úseku údržby
technické zabezpečení budov
Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)
POŽADAVKY:
Všeobecné technické povědomí
Svářecí průkaz, vyhláška 50 výhodou
Chuť učit se novým věcem
Nabízené výhody:
Náborový příspěvek 10.000,-Kč
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
Hrubá mzda je uvedena včetně příplatků za nepřetržitý provoz, noční a víkendové směny a příspěvku na stravu.
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se telefonicky kdykoliv, e-mailem nebo osobně.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 13.03.2024
Mzda: 39 900 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓