Informace o pracovním místě

Co Vás čeká?
- řešení garancí automobilů a záručních oprav
- komunikace s klienty a spolupráce s importérem
- technické poradenství
Co od Vás očekáváme?
- Technické znalosti v automobilovém oboru
- Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- Znalost práce na PC
- Profesionální příjemné vystupování a jednání se zákazníkem
Co Vám nabízíme?
- Motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi pracovními výsledky
- Profesní vzdělávání a školení v oboru
- Firemní benefity - mobilní telefon, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, příspěvek na oblečení, pronájem vozu za zvýhodněných podmínek
Nástup možný ihned.
Plat až 50 000,- Kč
Provoz jednosměrný
Kontakt a bližší informace - vedoucí servisu Adam Fiala
Životopis prosím zasílat na

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 05.03.2024
Mzda: 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...