Informace o pracovním místě

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Obor vzdělání - technické
- Zodpovědnost, pečlivost a smysl pro obchod, pozitivní vystupování
- Dobrou komunikační a organizační schopnost, pro-zákaznický přístup
- Zkušenosti v obchodu a z oboru stavebnictví vítány
- PC (MS Office), sociální sítě (FB, IG ..)
- Řidičské oprávnění sk. B
Nabídka:
- Nabízíme práci pro stabilní českou výrobní firmu v Liberci
- Nástup možný po dohodě
- Hlavní pracovní poměr
- Zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat + prémie z prodeje + bonusy
- Osobní automobil, notebook, služební telefon
Pracovní náplň:
- Budeš zákazníkům oporou pro správný výběr
- Budeš se zapojovat do tvorby cenových kalkulací a nabídek
- Nebojíš se výzev a rád/a pracuješ s lidmi, pak je tato práce pro tebe, budeš aktivně pracovat se stávajícími i novými zákazníky a účastnit se jednání
- Pro zákazníky budeš parťákem, který jim vždy dobře poradí, a na kterého se mohou spolehnout, dostanou od tebe komplet od A-Z
- Budeš se podílet na marketingu společnosti
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 25.01.2024
Mzda: 25 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...