Informace o pracovním místě

Firma: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Územní odbory: Liberec

Služební poměr: práce na plný úvazek

Vhodné i pro: osoby bez praxe

Náplň služebního místa:

Provádí záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech.

Při plnění služebních úkolů řídí vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluhuje mobilní požární techniku a ostatní prostředky strojní služby v rozsahu vlastní skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.

Charakteristika služebního místa: tarifní třída 03

Zákonné požadavky na volné služební místo:

- Minimální stupeň dosaženého vzdělání střední s maturitní zkouškou

- Bezúhonnost

- Státní občanství ČR

Další odborné požadavky: řidičské oprávnění sk. "C" výhodou

Další požadavky: zdravotní způsobilost A, fyzická způsobilost, osobnostní způsobilost

Co vám můžeme nabídnout:

- základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 27.900 - 40.520 Kč

- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona 5.600 Kč

- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 2 zákona 500 Kč

- 30 dní dovolené

- penzijní připojištění/životní pojištění

Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:

Profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručí elektronicky na e-mail nebo v listinné podobě na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jan Springer, tel..

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 05.03.2024
Mzda: 27 900 - 40 520 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓