Informace o pracovním místě

Požadujeme:

- flexibilita

- samostatnost

- komunikativnost

Platové podmínky: 35 000- 45 000Kč specialista

(v případě vedoucí pozice 50 000-60 000Kč)

Náplň práce:

- práce s novým odbavovacím systémem (multikanálový odbavovací systém):

- analýza funkčnosti systému

- analýza datových toků

- komunikace s dodavateli systému

- definice analytických sestav a práce s nimi

- návrh na rozvoj systémů

- zajištění provozu e-shopu eshop.iidol.cz a mobilní aplikace Idolka:

- dohled nad funkčností

- řešení stížností uživatelů

- komunikace s dodavateli

- zajištění provozu prodejního SW na Kontaktních místech Opuscard:

- aktualizace SW, dohled nad funkčností

- řešení problémů SW a HW na Kontaktních místech

Zákonné předpoklady:

- způsobilost k právním úkonům

- ovládání českého jazyka

Kvalifikační předpoklady:

- min. ukončení středoškolského vzdělávání s maturitou

- logické uvažování

Jiné požadavky:

- znalost práce s výpočetní technikou (MS Office-Word, Excel)

- řidičské oprávnění skupiny B

- základní komunikace v cizím jazyce výhodou (EN)

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

- označení výběrového řízení

- jméno, datum narození, bydliště

- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech

- motivační dopis

- kontaktní e-mail a telefon

- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

- datum a podpis uchazeče

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody (nástup možný ihned)

Zaměstnanecké výhody: různé vzdělávací programy (např. kurzy cizích jazyků), zaměstnanecké benefity, odpovídající mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí

Způsob podání přihlášky: elektronicky na e-mail:

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 16.02.2024
Mzda: 35 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓