Informace o pracovním místě

POPIS POZICE:

Oprava a údržba strojů a technologických linek, základní elektroinstalační práce

Uskutečňování a zodpovědnost za pravidelnou preventivní údržbu a kontrolu zařízení

Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

POŽADAVKY:

SOU/SŠ vzdělání

2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

Znalost a ovládání MS office (Word, Excel)

Výhodou-SIMATIC S7

Platná vyhláška 50 §6

Nástup ihned do kmene

Náborový příspěvek 10 000,-Kč

Příspěvek na obědy-stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem je již součástí hrubé mzdy

Příplatek za víkendové směny

25 dní dovolené za kalendářní rok

Školení zdarma

Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty

Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve

Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream

Příspěvek na Multisport kartu

Hlásit se telefonicky, mailem nebo osobně.

Pracoviště: Liberec, Liberec
Datum nástupu: 13.03.2024
Mzda: 39 900 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓