„Ideální práce ve Vašem městě“

graf-profil
***ASISTENT/KA PRODEJE – MANUFAKTURA - Liberec
Informace

Jsme 100% česká značka inspirovaná historií s tradicí od r. 1991 pro domácí lázně s vysokým podílem přírodních ingrediencí, moderním jemným složením v poctivé kvalitě a bez testů na zvířatech.

MANUFAKTURA - Tvořena s láskou a pro radost...

Je vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků?
Potom hledáme pávě vás!

NÁPLŇ PRÁCE:
Poradenství a péče o zákazníky. Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti. Práce s pokladnou.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu a motivačního dopisu na adresu: monika.novotna@manufaktura.cz
Více o společnosti: Web a Facebook

Co od Vás očekáváme
Příjemné profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci, schopnost samostatného uvažování.
Co Vám nabízíme
Dlouhodobou spolupráci na DPČ.
Motivační finanční ohodnocení 110,- - 120,- Kč/hod.
Zajímavé zaměstnanecké benefity. Rozpis směn na měsíc dopředu.
Atraktivní práci v příjemném originálním prostředí. Stabilní zázemí české společnosti.
Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv.
Datum nástupu:
Ihned
Mzda:
110-120 Kč/hodina
Počet míst:
2
Úvazek:
Zkrácený
Minimální vzdělání:
Základní
Vhodné pro:
Absolventi
Inzerent:
Firma
Firma:
Lokalita:
Liberec
ID inzerátu: 2467615    Zobrazeno: 279 x    12.09.2017

Chcete pracovat společně s kamarádem? Sdílejte nabídku níže.