Informace o pracovním místě

Co bude náplň práce?

- Zodpovědnost za svěřený provoz

- Prace s rezervačním systémem

- Telefonická a elektronická komunikace se zákazníky, řešení krizových situaci

- Převoz lodi a koloběžek

- Nakládaní a vykládaní lodi i koloběžek a sportovního vybaveni

- Údržba vybaveni (auta a vlek, lodi, koloběžek)

- Vedeni brigádníků

- Pravidelný report do centrály firmy

Co očekáváme?

- Ochota k zákazníkům a kritické myšleni

- časová flexibilita - květen a. záři (hlavni sezona červen-srpen)

- Komunika.ni i obchodní dovednosti

- Základní počítačové dovednosti

- Znalost AJ nebo NJ - komunikativní úroveň.

- řidičský průkaz skupiny B

- Samostatnost, asertivita, pečlivost

Co nabízíme?

- Sezonní práci

- Ferové finanční ohodnoceni

- Možnost realizovat se a řídit svěřený provoz

- Příjemné neformální prostředí v dlouholeté a stabilní firmě.

- Zavedené systémy, možnost dlouhodobé spolupráce

- Prace je vhodná i pro studenty VŠ nebo aktivní seniory

- zdarma stravování na provozu

- firemní oblečení

- zaměstnanecké slevy

Pokud se Vám libí myšlenka trávit léto prací venku a stát se součástí našeho

přátelského týmu, těšíme se na Vaši odpověď

Připojte se k nám a buďte součástí naší rodiny SUNDISK!

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis na

Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás kontaktovat!

Pracoviště: Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 140 - 160 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓