Informace o pracovním místě

Co vás čeká

Odborná individuální i skupinová práce s klienty, a to v oblasti poradenství, sociální rehabilitace, sociálně aktivizačních služeb a další odborná sociální práce. Práce sociálního pracovníka je realizovaná převážně v rámci sociálních služeb Sdružení TULIPAN (Chráněné bydlení TULIPAN, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, sociální rehabilitace). Ve všech činnostech se zaměřuje převážně na osoby se zdravotním znevýhodněním a kombinací diagnóz se zaměřením na duševní onemocnění. Práce je realizována v rámci individuálních konzultací s klienty a rodinami, buď v zázemí Sdružení TULIPAN, nebo v terénu, dle potřeb klientů a rodin.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Splňovat kvalifikační požadavky pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce, vstřícnost a respekt.

Zaměstnanecké výhody:

Možnost delšího neplaceného volna

Mobilní telefon

Vzdělávací kurzy, školení

Individuální rozvržení pracovní doby

Dovolená 5 týdnů

Zdravotní volno/sickdays

Možnost občasné práce z domova

Příspěvek na vzdělání

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Children-friendly office

Vlastní organizace náplně práce

Dog-friendly office

Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8.30 do 13.30 hod.

Pracoviště: Český Dub, Český Dub
Datum nástupu: 11.04.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓