Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:
- Navěšovat a svěšovat zboží ze závěsů.
- Manipulace a vizuální kontrola závěsů před a po použití
- Provádět vizuální kontrolu surového i pokovené zboží dle katalogu vad
- Dodržovat balící předpisy pro jednotlivé druhy zboží
- Zajišťovat odvoz hotového zboží do určeného skladu
Požadujeme:
- Ukončené základní vzdělání
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, samostatnost
- Průkaz či zkušenosti s VZV / el. paletovým vozíkem výhodou
- Výborný zrak
Nabízíme:
- 25 dní dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
- Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
- Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
- Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
- Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
- Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
- Náborový příspěvek 10 000,- Kč
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky.

Pracoviště: Český Dub, Český Dub
Datum nástupu: 04.04.2024
Mzda: 22 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst: 10
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.