Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní asistent/ka. Čeká Vás zajímavá a rozmanitá práce v oblasti výroby a prodeje doplňků stravy.

Náplň práce

1. kompletní administrativní podpora kanceláře

2. zajištění chodu kanceláře

3. zpracování a příprava podkladů pro účetní

4. evidence pokladny

5. správa objednávek

6. komunikace se zákazníky (zodpovídat na dotazy na zákaznické podpoře, reklamace...)

7. přidávání obsahu na web

Určitě se bude hodit znalost MS Office a Google Drive, "zdravý selský rozum", aktivní přístup ke svěřeným úkolům, výborné komunikační schopnosti a sociální dovednosti. Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod.

Požadavky

- čeština na perfektní úrovni

- aktivní znalost MS Office (Google Drive výhodou)

- zkušenosti výhodou

Nabízíme: firemní akce, zaměstnanecké slevy na sortiment, slevy na nákup u partnerů

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem

Pracoviště: Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Ni...
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 24 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓