Informace o pracovním místě

Zahájení práce: duben / květen 2024

Co Vás čeká v roli vedoucího?

- Budete klíčovou osobou pro efektivní řízení našeho bistra, zajišťující plynulý chod provozu.

- Ponesete odpovědnost za kompletní správu zboží, včetně objednávání, příjmu, reklamací a provádění inventur.

- Aktivně se zapojíte do denního provozu, zajistíte koordinaci týmu a budete pracovat na neustálém zlepšování procesů.

- Budete mít na starosti zaškolování nových pracovníků a jejich motivaci k výkonu.

- Očekáváme Vaši práci s našimi firemními systémy, včetně pokladního, rezervačního a HR systému.

Co od Vás očekáváme

- Zkušenosti z gastronomického prostředí, ideálně s praxí v řízení provozu.

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

- Flexibilitu s ohledem na směnný provoz, včetně víkendů.

- Vynikající zákaznický servis a proaktivní přístup.

- Schopnost inspirovat a vést tým k výsledkům.

- Spolehlivost, výborné komunikační dovednosti a loajalitu.

- Odolnost vůči stresu a schopnost rychle se přizpůsobit.

- Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám nabídneme:

- HPP nebo jiný typ úvazku dle dohody (pozice je vhodná i pro studenty VŠ.

- Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého začlenění do týmu.

- Pracovní rozvrh sestavený s předstihem 14 dní.

- Možnost celoroční spolupráce a rozvoje napříč firmou.

- Přátelské a rodinné pracovní prostředí.

- Stravování na směně zdarma.

- Zaměstnanecké slevy a možnost školení.

- Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu.

- Účast na firemních akcích a eventech.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás co nejdříve kontaktovat. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Kontakt: e-mailem

Pracoviště: Malá Skála, Malá Skála
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 26 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...