NÁPLŇ PRÁCE: - sváření plastů - instalatérské práce - montážní práce
- zámečnické práce
PRACOVNÍ DOBA: - jednosměnný provoz, PO až PÁ (6:00-14:30) - ojediněle práce o víkendu

POŽADUJEME: - vyučení v příbuzných oborech - spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a chuť k práci - zkušenosti s týmovou prací ve výrobě výhodou, platný řidičský průkaz skupiny B, výhodou vysokozdvižný vozík, spolehlivost, rychlost, samostatnost, zodpovědnost, čistý RT, bezúhonnost

NABÍZÍME: - 29.000 - 35 000 Kč/měs., po zapracování možnost platového postupu - trvalý pracovní poměr
pracovní oděv zdarma - dotované stravování - možnost zvýšení kvalifikace (kurz svářeč plastů, apod.)

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na adresu:

nebo EKONA, spol. s r.o., Nitranská 418, 460 01 Liberec,
kontakt : Nováková Adéla Bc., tel.:

Kontakt telefonicky nebo e-mailem ,

Pracoviště: Desná, Desná
Datum nástupu: 13.03.2024
Mzda: 29 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.