Informace o pracovním místě

Požadavky:
- řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, karta řidiče
- praxe v kamionové dopravě alespoň 1 rok
- zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření
- chuť k práci

Co Vás čeká:
- práce od pondělí do pátku na trasách z České Lípy do Německa, Nizozemska, Belgie, Slovenska a Polska
- přidělené vlastní vozidlo
- minimálně každý druhý víkend doma
- bydliště v okolí České Lípy výhodou

Co můžete očekávat od nás:
- garantovaný příjem 27.500 Kč hrubého/měsíc + odměna za pracovní výkonnost až 4.000 Kč hrubého/měsíc (po zkušební době) + stravné 45 EUR /den
- výplata každý měsíc včas na účtu
- moderní flotila vozidel se zajištěným servisem, dispečink 24/7, spojení pomocí on-line aplikace
- dodržujeme nařízení ES č. 561/2006
- odborně Vás proškolíme v hospodárné a ekologické jízdě

Benefity:
- zázemí silné mezinárodní dopravní společnosti
- firemní oblečení
- odměny k pracovnímu výročí
- příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru

První kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všedních dnech od 8:00 do 15:00 hodin.

Pracoviště: Česká Lípa, Česká Lípa
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 27 500 - 31 500 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓