Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- práce s hotelovým rezervačním systémem (Protel)
- check-in a check-out hostů, odplácení hostů
- poskytování informací hostům, telefonická a emailová komunikace
- práce s hotelovou pokladnou
- drobný prodej
- spolupráce s ostatními hotelovými středisky
Požadujeme
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- výborné komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem, profesionální vystupování, pozitivní přístup a ochotu učit se nové věci
Nabízíme:
- ubytování pro zaměstnance zdarma
- stravování za zvýhodněnou cenu
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
Nástup je možný ihned.
Tel. kontakt: pondělí - pátek od 9:00 - 15:00 hod.

Pracoviště: Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!