Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:
- sestavování s sváření ocelových konstrukcí, kusová i sériová výroba
Požadavky:
- vyučení v oboru nebo praxe
- znalost čtení výkresové dokumentace
- samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se
- zkoušky svářeče dle EN ISO 9606-1 135 pro skupinu materiál FM1-výhodou
Nabízíme:
- tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- finanční odměnu odpovídající odvedené práci
- možnost profesního vzdělávání
- systém firemních benefitů - UNI šeky
- 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku
- možnost ubytování a příspěvky na stravování
- náborový příspěvek 20 000,- Kč
- mzda včetně benefitů 27.000,- až 37.000,- Kč s možností dalšího růstu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,
542 13 Jívka
Kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.:
tel.:.

Pracoviště: Jívka, Jívka
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 000 - 37 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)