Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- údržba objektu a majetku
- provádění oprav a odstraňování závad (např. malířské, instalatérské, zednické práce)
- servisní a montážní činnost
- součinnost při přípravě firemních akcí
- podpora hlavního hotelového technika při správě technického zázemí hotelu (kotelna, úpravna vody, zázemí wellness)

Požadujeme:
- technickou a manuální zručnost
- schopnost řešit mimořádné události na objektu
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
- vzdělání v technickém oboru nebo zkušenosti ve správě objektu výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práce na směny (krátký a dlouhý týden)
- ubytování ZDARMA a zvýhodněné stravování
- systém zaměstnaneckých benefitů
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- vhodné i pro absolventy

Pracoviště: Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 24 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓