Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- obsluha hotelových hostů v a la carte restauraci Pinia s terasou nebo v bufetové restauraci Labe

Požadujeme:
- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
- znalost gastronomických standardů a zásad
- základy NJ nebo AJ
- spolehlivost a flexibilitu
- zájem o obor a moderní gastronomii
- schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce), příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce.

Pracoviště: Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 26 000 - 31 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓