Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:

- provádění klempířských oprav osobních a užitkových vozidel, demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel, opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie (opravy nerovnosti, rovnání boků a dalších částí karoserie, výměna čelních oken, práce na rovnacím rámu atd.), montáž příslušenství a doplňků karoserií a skříní vozidel

POŽADUJEME :

- vyučení v oboru automechanik nebo autoklempíř (profesní zájem o obor)

- svářečský průkaz a praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale velkou výhodou

- řidičské oprávnění sk. B

- pečlivost, šikovnost, zodpovědnost a spolehlivost

- profesionální přístup ke kolektivu

NABÍZÍME:

- Úkolová mzda s možností vysokého výdělku

- V případě praxe možnost náborového příspěvku až do 50.000Kč po zkušební době

- Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou

- 23 dní dovolené

- Stravenky v hodnotě 90 Kč/den

- Sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem

- Moderní prostředí budovy i pracoviště

- Moderní jídelna s kuchyňskou linkou a možností ohřevu vlastního nebo dovezeného jídla

- Příspěvky na pracovní obuv

- Pracovní oděvy zdarma vč.praní

- Kvalitně vybavené dílny

- Kvalitní školení zdarma

- Zaměstnanecké slevy na služby a zboží společnosti

- Společenost s 30 lety praxe v oboru

- Ambiciózní kolektiv

Pracoviště: Trutnov, Trutnov
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 45 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓