Informace o pracovním místě

Náplň práce

" péče o dlouhodobý majetek - příprava podkladů pro zařazování / vyřazování

" správa majetku - podílení se na přípravě a realizaci

" organizační zajištění a podpora pronajatých nemovitostí - fakturace

" administrativní podpora vedoucího oddělení

" podílení se na inventurách majetku

Požadujeme

" min. SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru

" zodpovědný přístup k práci

" znalost práce s PC (Excel, Word)

" řidičský průkaz sk. B

" samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

" stabilní práci pro renomovanou společnost

" odpovídající finanční ohodnocení

" 5 týdnů dovolené

" možnost školení a vzdělávání se

" závodní stravování a další zaměstnanecké benefity

" nástup možný ihned

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:

PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov

Kontaktní osoba: Kateřina Vítová

Email: Tel.

www.porfix.cz (odkaz kariéra)

Pracoviště: Trutnov, Trutnov
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓