Informace o pracovním místě

ELEKTROMONTÉR - ELEKTROMONTÉRKA

Stručný popis pracovní pozice:

Provádění operací na dílcích dle výkresové dokumentace (vrtání, řezání závitů, drobné zámečnické práce - pilování, broušení, řezání – ručně

i elektrickým nářadím, lepení, tmelení, šroubové spoje, nýtování trhacími nýty, nýtování matic) • Zapojení elektrických zařízení.Zodpovědnost za kompletaci zakázky dle kusovníků a předání na následné pracoviště.

Požadujeme:

• vyučen v oboru nebo učební obor s maturitou

• platná zkouška dle § 5, 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.,

ve znění pozdějšího předpisu

• orientace v technické dokumentaci, elektroschematech

• praktické znalosti v zapojování rozvaděčů a montáži

elektrického zařízení pracovních strojů

• částečná znalost práce na PC

• znalost NJ, AJ výhodou

• řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme:

• dlouhodobou perspektivu uplatnění

• odborný růst

• příjemné pracovní prostředí

• motivující ohodnocení

• zaměstnanecké benefity

• nástup možný ihned nebo dle dohody

Benefity:

Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky) • Příspěvek na penzijní

připojištění • Stravenky a cestovné na mimořádné směny • Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí

jazyk • Flexipasy na kulturu a volný čas • Dotované občerstvení z výdejních automatů • Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní

• Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …

Nástupní mzda: bez praxe od 25000 Kč, s praxí od 29000 Kč

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu.

Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer | KASPER KOVO s.r.o., Žitná 476, 541 03 Trutnov

TEL.: • Mob.: • mail: • web: www.kasperkovo.cz

Pracoviště: Trutnov, Trutnov
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 29 000 - 36 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓