Popis pozice: o zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti o zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu o být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí o spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách o precizní znalost prodeje doplňkových produktů. Zajišťujeme na vlastní náklady: . odborné školení ČNB . vlastní vstupní zaškolení a systém vzdělávání.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou

- komunikační dovednosti a příjemné vystupování před lidmi

- dobrou znalost místního prostředí, všeobecný přehled, logické myšlení

- velmi dobrá schopnost počítat

- pečlivost

- finanční a trestní bezúhonnost

- znalost práce s PC ( excel )

- praxe s finanční hotovostí výhodou

- jazykové znalosti AJ nebo NJ

- chuť pracovat na dobrém jménu společnosti

Nabízíme:

- zázemí stabilní firmy (na trhu od r.2002, 8 provozoven)

- obratové bonusy, výkonnostní bonusy

- příplatky za práci o víkendech

- odborné příplatky

- stravné

- vstupní příspěvek na ošacení

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Dvůr Králové nad Labem, Dvůr Králov...
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 28 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.