Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky nebo osobně na pracovišti.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického směru
- AJ slovem i písmem
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- výhodou je znalost základních nástrojů kvality (PPAP, PK, FMEA, MSA, SPC, EMPB, APQP,8D,....)
- výhodou je znalost standardů ISO 9001, VDA a IATF 16949
- znalost GD&T
- zkušenosti se vzorkováním
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, proaktivnost, samostatnost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- uvolňování dílů pro sériovou výrobu (PPAP, VDA)
- komunikace s českými i zahraničními dodavateli v českém a anglickém jazyce
- analyzování rizik a neshod výrobků
- úzká spolupráce s kolegy z oddělení Kvality, Zkušebny, Konstrukce, Technologie, Nákupu a Logistiky.
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti
- dotované stravování, jídelna v areálu firmy
- firemní vzdělávání, pružná pracovní doba
- benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, docházkový bonus
- možnost příspěvku na penzijní připojištění (dle kolektivní smlouvy).

Pracoviště: Týniště nad Orlicí, Týniště nad Orl...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!