Informace o pracovním místě

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou, znalost vyhl. 50/78 Sb.
- časová flexibilita, manuální zručnost, spolehlivost
- aktivní a zodpovědný přístup k práci, ochota pracovat na směny
- řidičský průkaz sk. B, VZV
- orientace v elektro schématech výhodou
- svářečské zkoušky (svařování el. obloukem a plamenem) výhodou
- fyzická zdatnost - manuální práce, manipulace s těžkými břemeny.
Náplň práce:
- údržba dřevařských linek, provádění oprav, úprav strojů a strojního zařízení
- identifikace a odstraňování poruch, snižování výskytu poruch, průběžné preventivní kontroly
- dodržování technologických postupů, platných předpisů BOZP a PO a souvisejících předpisů
- úklid strojů a nástrojů, běžná údržba strojů a nástrojů
- výpomoc ostatním zaměstnancům údržby při opravách a rekonstrukcích, řízení osobního nebo dodávkového vozidla dle potřeby, obsluha VZV.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění a další slevové programy pro zaměstnance.

Pracoviště: Solnice, Solnice
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓