TECHNIK ELEKTRO ÚDRŽBY

Hledáme kandidáty na pozici TECHNIK ELEKTRO ÚDRŽBY pro našeho klienta sídlícího v okrese Rychnov nad Kněžnou. Jedná se o zahraniční výrobní společnost.

Požadavky:
• SOU/SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
• praxe na obdobné pozici
• vyhláška 50/§ 6
• ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
• řidičský průkaz skupiny B
• časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:
• provádění oprav a údržby strojů a zařízení
• provádění pravidelné preventivní údržby strojů a zařízení
• vyhledávání a diagnostika možných poruch strojů a zařízení
• spolupráce při tvorbě preventivních plánů údržby
• drobné práce elektroinstalačního charakteru

Nabízíme:
• různorodou a zajímavou práci
• jistotu a stabilitu
• finanční bonusy/prémie
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na sport/kulturu
• vzdělávací kurzy
• týden dovolené navíc
• možnost profesního i osobního růstu

Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kn...
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Petra Vítová
Lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444961
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓