Prvotní kontakt POUZE telefonicky (PO,ST, ČT,PÁ od 8:00 do 15:00 hod.,v ÚT od 8:00 do 13:00 hod.) nebo e-mailem na adresu
Prosíme zájemce, aby nenavštěvovali pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Práce vyhrazena pouze pro OZP.

Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost, dobré vystupování, dochvilnost
- certifikát strážného není podmínkou.
Náplň práce:
- hlídání stavby - provádění pravidelných kontrol vstupu a výstupu stavby
- fyzicky nenáročná práce s občasnými pochůzkami
- evidence všech vozidel, které vjíždí na stavbu a odjížní ze stavby
- práce na částečný úvazek na 20 hod./týdně
- PO-PÁ noční směny, víkendy noční a denní
- individuální plánování směn
- nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kn...
Datum nástupu: 24.04.2024
Mzda: 9 450 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!