Informace o pracovním místě

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadujeme:
- ÚSO technického směru (strojírenství, mechatronika, CNC obrábění), praxe v oboru
minimálně 3 roky
- znalost obráběcích strojů, pneumatických a hydraulických systémů
- znalost CNC, PLC, TPM, LEAN výhodou
- praxe v řízení projektů výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci strojní, stavební
- znalost PC (MS OFFICE, MS Project)
- znalost AJ - schopnost komunikace slovem i písmem
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost, konstruktivní myšlení, komunikativnost.
Náplň práce:
- řešení a plánování oprav strojů a budov - technická výpomoc údržbářům včetně diagnostiky poruch, komunikace s dodavateli náhradních dílů a servisními organizacemi
- zajištění potřebných kontrol a revizí, souvisejících s provozem strojů, zařízení a staveb
- implementace TPM
- technická podpora při transferu technologií
- technická podpora stavebních investic.
Nabízíme:
- 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový bonus, program benefitů Cafeterie
- možnost profesního růstu
- nástup možný ihned.

Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kn...
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.