Informace o pracovním místě

Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
- aktivní přístup
- znalost projektového řízení výhodou (např. certifikace IPMA)
- zkušenosti s dotačním managementem
- zkušenosti s investičními a stavebními projekty
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- podílení se na rozvojových projektech, navrhování a realizace změn
- vyhodnocování a realizace investic společnosti.
Nabízíme:
- práce v moderní, prosperující společnosti, v příjemném, dynamickém kolektivu
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění
- levnější elektřina, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.
Nástup je možný ihned.

Pracoviště: Třebešov, Třebešov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓