Informace o pracovním místě

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání
- základní znalost marketingových procesů, kanálů a vazeb mezi nimi
- výbornou znalost práce na PC (MS Office)
- základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator)
- kreativní myšlení
- dobré komunikativní dovednosti a týmovou spolupráci.
- ŘP skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE:
- administrace e-shopu, PR a marketing
- administrace a aktualizace web + FB + IG
- aktualizace Google a Seznam firmy
- copywriting newsletter + FB + IG
- E-mailing
- ostatní administrativa
- natáčení a stříhání videa pro FB výhodou.
NABÍZÍME:
- zázemí rostoucí, ryze české společnosti
- flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku
- notebook, mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Pracoviště: Třebešov, Třebešov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 24 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.