Kontakt NEJPRVE telefonicky (PO-PÁ od 8 do 14 hod.) nebo e-mailem

Místo vhodné pro OZP.

Požadujeme:

- dobré komunikační schopnosti

- zdravotní způsobilost

- praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zajistíme přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

Náplň práce:

- ostraha průmyslového objektu v Rokytnici v Orl. h.

- obsluha kamerového systému

- směny: 6:00 - 18 hod./18 - 6:00 hod.

Nabízíme:

- práce v nepřetržitém provozu - 12 h. směny

- mzda 19.500 - 21.000,- Kč měsíčně včetně příplatků

- náborový bonus až 3.000 - 8.000,- Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000,- Kč po odpracovaném roce

- osobní ohodnocení až 3.000,- Kč měsíčně

- výkonnostní odměny, prémie.

- možnost zkráceného úvazku / práce na DPP.

Pracoviště: Rokytnice v Orlických horách, Rokyt...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 20 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.