Informace o pracovním místě

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadavky:

- požadujeme min. SŠ s maturitou

- platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka

- zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou

- obchodní duch, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, komunikativnost

- uživatelská znalost PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet).

Náplň práce:

- aktivně vyhledává prodejní místa (VO, koncové prodejce, řetězce)

- tvoří a udržuje evidenci zmrzlinových míst

- aktivně se podílí na tvorbě a realizaci firemní obchodně-marketingové a reklamní strategie

- zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací

- předkládání návrhů na zlepšení obchodně-marketingové činnosti a prodeje

- vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo

- zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti

- motivační odměny, 2 dny Sick days, 25 dní dovolené

- příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování

- příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.

Pracoviště: Opočno, Opočno
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.