Kontakt zasláním životopisu na e-mail Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, při kterém budou seznámeni s pracovním prostředím.

Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:

- znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem

- dobré komunikační schopnosti

- zodpovědnost za předávání informací

- odolnost vůči stresu

- schopnost řešit krizové situace s nadhledem

- znalost nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou (zaučení zkušenými techniky)

- znalost práce na PC.

Náplň práce:

- každodenní kontakt s rusky/ukrajinsky mluvícími řidiči

- technická podpora řidičů - budete jejich kontaktní osoba při technických obtížích

- evidence závad na vozidlech naší flotily

- řešení požadavků na servis vozidel s hlavním technikem (vlastní servis v areálu firmy)

- předávání vozidel - pokud bude vozidlo připraveno na provoz, předáte jej řidiči.

Nabízíme:

- zajímavou a pestrou práci v rodinné dopravní firmě s 30-ti letou tradicí, řízené profesionálním týmem, která je specialistou na dopravu do Scandinávie, Itálie a Francie

- zaškolení a odbornou pomoc kolegů

- dotované obědy, mobilní telefon

- zaměstnanecký program benefitů.

Pracoviště: Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad O...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓