Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor (možnost seznámení se s pracovním prostředím).

Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin.

Požadujeme:

- komunikativní znalost ruštiny nebo ukrajinštiny (komunikace s řidiči) a češtiny nebo angličtiny (komunikace s kolegy)

- pozitivní náladu a schopnost týmové spolupráce

- praxe v oboru dopravy alespoň 2 roky výhodou, ne podmínkou - garantované zaškolení a zaučení.

Náplň práce:

- zodpovědnost za část firemní flotily

- řízení práce řidičů - cizinců, koordinace jejich činnosti

- zadávání práce do systému, plánování tras

- objednávání přepravy trajektem

- dohlížení na časy nakládek a vykládek.

Nabízíme:

- odpovědnou a různorodou práci, možnost seberealizace

- nástupní plat 30-35 tis. Kč

- pracovní dobu od 8:00 do 16:30 hod.

- služební telefon, dotované obědy, zaměstnanecký program benefitů.

Pracoviště: Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad O...
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.