Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: servis a údržba polygrafických strojů.

Požadavky: elektro vzdělání nebo nárok na zákon č. 250/2021 (bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb.) podmínkou, manuální zručnost, samostatná práce, časová flexibilita, pečlivost, výhodou praxe na obdobné pozici.

Zaměstnavatel nabízí odborné zaučení a zaškolení.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, měsíční a pololetní příplatky za nulovou nemocnost, věrnostní dovolená, firemní sportovní akce, příspěvky - na péči o zdraví, na Vánoce, na dovolenou.

Kontakt: Čermáková Daniela, DiS; tel.:,Po - Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Nové Město nad Metují, Nové Město n...
Datum nástupu: 04.04.2024
Mzda: 230 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...