Pracovní poměr na dobu určitou dle dohody, jednosměnný provoz (noční provoz). Nástup možný ihned. Mzda od 120 na hodinu + prémie a příplatky.

Náplň práce: odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů; dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti; vedení výrobních záznamů; efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku

Požadavky: SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky; znalost receptur a technologických postupů (zaučíme); svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu; nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění; výrobky a služby se slevou

Kontakt: Fraňková Veronika, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Náchod, Náchod
Datum nástupu: 06.05.2024
Mzda: 120 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.