Pracovní poměr na dobu určitou s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplň práce: účtování pokladny a bankovních transakcí, zpracování a závěrka mezd, zpracování podkladů pro měsíční DPH, komunikace s úřady a bankami, příprava reportů vedení společnosti.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost práce v účetním programu POHODA, praxe na pozici účetní alespoň 2 roky, znalost MS Office (Word, Excel), samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, prémie za dobré výsledky společnosti, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou, sick days.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Hořenice, Hořenice
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓