Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: péče, udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími odběrateli a aktivní vyhledávání nových odběratelů, zpracování a pravidelné vyhodnocení cenových nabídek, poskytování poradenské služby odběratelům k prodávanému sortimentu, vedení a aktualizace databází o zákaznících, pravidelný monitoring údajů o prodejích a monitoring konkurence.

Požadavky na kvalifikaci: SŠ - stavební nebo obchodní obor výhodou, velmi dobrá znalost MS Office, zkušenosti na pozici obchodníka alespoň 2 roky, vynikající prodejní a prezentační dovednosti, řidičský průkaz sk. B.

Nabízené výhody: po odpracovaném kalendářním roce 25 dní dovolené, stravenkový paušál.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Pracoviště: Náchod, Náchod
Datum nástupu: 24.04.2024
Mzda: 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...