Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, zkrácený pracovní úvazek na 30 hodin týdně.

Pozice je vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením.

Pracovní náplň:

1) drobné opravy v interiéru a exteriéru budov středisek společnosti CPR HK Jaroměř, Hradec Králové a Hořiněves (např. opravy malování, opravy vybavení a zařizovacích předmětů budov),

2) práce při strojním mytí podlah, oken, čištění koberců a čalounění, voskování PVC,

3) výpomoc na pracovištích v úklidové správě společnosti při zástupu za nemoci a dovolené,

4) v období sezóny vegetace pracovní asistence, organizace a řízení skupiny pracovníků pletí záhonů ozdobných keřů v rámci města Hradec Králové (květen až listopad).

Práce jsou vykonávány v regionu Jaroměř, Hradec Králové a Dvůr Králové nad Labem.

Požadavky: podmínkou řidičský průkaz sk. B.

Kontakt - pan Vejprava Michal, tel.:pondělí - středa od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě.

Pracoviště: Jaroměř, Jaroměř
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 16 000 - 18 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓