Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Hrubá měsíční mzda od 25.000 Kč do 28.000 Kč a výše dle dosažené tržby.

Náplň práce: objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny.

Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány, příspěvek pro děti do 15 let věku.

Kontakt - pan Chudoba Miroslav, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Jaroměř, Jaroměř
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 25 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓