Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Jedná se o pozici v zahradnické firmě zabývající se pěstováním ovocných a okrasných dřevin, realizací zahrad a sadových úprav.

Náplň práce: obsluha zemědělských a speciálních strojů, běžná údržba strojů, po zaučení zahradnické práce a práce spojené s realizací zahrad.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, T (sk. C výhodou), zkušenost s obsluhou traktoru a základním příslušenstvím k polním pracím, manuální zručnost (sváření výhodou).

Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení, zajímavou práci v kolektivu.

Zájemci o tuto pozici mohou zasílat svůj strukturovaný životopis na e-mail: nebo poštou. Bližší informace na tel.:.

Pracoviště: Jaroměř, Jaroměř
Datum nástupu: 04.04.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓